HİKAYEMİZ | Tezgahta Başlayan Lezzetler

Çocukken sokakların en güzide köşelerinde dumanı üstünde tüten köftelerden tatmış mıydınız hiç? Yol kenarlarında minibüslerde pişirilen ve müşteriye sunulan sıcak sıcak köftelerin tadı damağımızda kalmadı mı? Ya da kimi zaman anne köftesi oalrak adlandırılan o lezzetli köfteleri unutmadınız değil mi?

İşte Tezgah Burger ailesi olarak unutulmayan tüm bu köfteleri pişiriyor, burger haline getiriyor ve sizlere sıcak sıcak sunuyoruz. Kurulduğumuz günden beri kaliteden, lezzetten ve iş disiplininden hiç vazgeçmeyen ekibimizle beraber burger sektörüne hoş dokunuşlar yapıyor ve özel olarak hazırladığımız soslarla beraber sizlere en lezzetli burgerleri sunuyoruz.

Özel et iklimlendirme, sürekli kontrol, seçilmiş besi hayvanı ve dinlenmiş seçilmiş et sayesinde farklılıklara adım atıyor ve bu farklılıkları avantajlara çeviriyoruz. Tavuk, et ve vegan burgerlarımızın yanı sıra muhteşem pizzalarımızla da sizleri adeta bir lezzet cennetine davet ediyoruz.

Menümüzde neler neler var sizin için! Burgerlar, çıtır tavuklar, atıştırmalıklar, ekstralar, pizzalar… Tezgah üstünde pişirilen her şeyi sizlerin huzuruna sunmaktan gurur duyuyor, aynı zamanda çalışkan ve samimi ekibimizle beraber sizler için durmadan yeni planlar yapıyoruz. Bu planlarımız doğrultusunda menümüze yeni lezzetler eklerken bir yandan da Türkiye’nin birçok bölgesinde gözümüz var! Kim bilir bir gün belki kendi şehrinizde de misafir ederiz sizleri!

M.Demir TUNCA Tezgah Burger Kurucu Ortağı

Tezgah Burger ailesi olarak misyonumuzu da sizlere uygun bir dille açıklamak isteriz. Öncelikle sektör analizi yaptığımızı, bu analiz sonucunda aslında sektörün ne çok alanda eksiği olduğunu fark ettik. Bu eksikleri not alarak her bir eksik üzerinde ekibimizle birlikte bir beyin fırtınası yaptık. Konumuz yine aynıydı: Daha iyisine nasıl ulaşabiliriz? Bu ana temadan yola çıkarak öncelikle sektör eksikliklerini gidermeyi hedefledik. Sektörde genellikle birkaç ürüne odaklanıldığını ve aslında bu anlayışın müşteri için daha iyi bir hale getirilebileceğine inandık. İşte tam da bu sebepten dolayı, menümüzü zengin bir hale getirdik.

Tavuktan hamburgere, hamburgerden pizzaya birçok farklı lezzeti sunmaya karar verdik. Ardından standartları aşarak sınırları genişletmek üzerine odaklandık. Herkes tavuk yapari herkes hamburger yapar. Ancak bizim farklı bir amaca hizmet etmemiz gerektiğini savunarak özel olarak hazırladığımız soslarla beraber enfes lezzetler ortaya koymaya karar verdik. Bugün geldiğimiz noktada ise, misyonumuzu gerçekten de gerçekleştirdiğimizi görüyor ve günden güne sektördeki eksikleri gidererek alanında uzman bir işletme haline geliyoruz. Bu doğrultuda da hem vizyonumuzu hem misyonumuzu hem de siz değerli müşterilerimiziher zaman göz önünde bulunduruyoruz.

Attığımız her adımda hep daha iyisine ulaşmaya çalışırken sektördeki eksikleri gideren ve kendisini sürekli geliştiren bir işletme olmaktan ayrıca gurur duyuyoruz. Sizleri de lezzet cennetimize davet etmekten memnun oluyoruz!

MİSYON

TANITIM FİLMİ

Peki, bize şöyle bir soru yöneltebilirsiniz: Amacınız nedir, nerelere gelmek istiyorsunuz? Tezgah Burger ailesi olarak amacımız aslında çok net: Her zaman daha iyisi! Ama bir cümleye tüm amaçlarımızı sığdırmak da mümkün değil. Tezgah Burger olarak hem kaliteyi, hem de gelişime değer veriyoruz. Bu doğrultuda da ürünlerimizi belirli bir kalitede tutarken, aynı zamanda farklı damak zevklerine hitap eden lezzetler arayışındayız.

Sos denemeleri yapıyor, farklı pişirme teknikleri deniyor ve tüm bildiklerimizi bir araya getirerek efsanevi ürünler yaratıyoruz. Kısacası, amacımızda da bahsettiğimiz üzere her zaman daha iyi kalite, daha iyi servis, daha iyi ürün, daha iyi sos, daha iyi bir mekan için durmadan çalışmaya devam ediyoruz. Yemek yemeyi sadece karın doyurmak olarak görmüyoruz. Aynı zamanda doyurucu ve zevk veren bir eylem haline getiriyoruz.

Vizyon